APSĒJS ELKOŅA LOCĪTAVAS FIKSĀCIJAI

 • Apraksts

  Apsējs paredzēts kā profilaktisks un ārstniecisks līdzeklis rokas locītavas saišu aparāta un mīksto audu fiksēšanai, aizsardzībai un turēšanai miera stāvoklī.


  LUX sērijas apsējam tiek izmantots mīksts, elpojošs, ļoti elastīgs neoprēns no ārpuses laminēts ar Velcro audumu, bet iekšpusē - ar kokvilnas audumu. Tam ir universāla konstrukcija, kas ļauj vienu apsēju izmantot dažādiem elkoņa locītavas izmēriem, ar diapazonu no 20 līdz 31 cm. Konstrukcija ir sadalīta atsevišķi regulējamās zonās. Izmantojot Velcro tipa aizdari, katrā zonā var viegli regulēt nepieciešamo kompresijas pakāpi un fiksēt apsēju jebkuram no piedāvātajiem izmēriem.

  Apsējs paredzēts, lai novērstu ātru elkoņa locītavu aparāta pārpūli, traumu profilaksei un ievainojumiem, kas iegūti nodarbojoties ar sportu, kā arī fiziskas slodzes gadījumos.


  Mikroporainais kaučuks – 80%, kokvilna – 10%, neilons – 10%

  Iesakām mazgāšanu ar rokām ziepju šķīdumā + 40°C temperatūrā, nelietojot balinātājus saturošus līdzekļus. Netīrīt ķīmiski, jo skābju un sārmu šķīdinātāju, kā arī smērvielu ietekmē neoprēna struktūra noārdās. Pēc mazgāšanas to nedrīkst izgriezt centrifūgā un žāvēt veļas mazgājamajā mašīnā. Ieteicams apsēju saudzīgi izspiest ar rokām, to neizgriežot, un žāvēt izklātā veidā ne mazāk kā viena metra attālumā no sildierīcēm. Izstrādājumu nedrīkst žāvēt saulē un nedrīkst arī gludināt.

 • Specifikācija
  Dzimums:Uniseks
  Zīmols:Tonus Elast
  Krāsa:BLK
 • APSĒJS ELKOŅA LOCĪTAVAS FIKSĀCIJAI reviews
  Atsauksmes vel nav - Jūsu var būt pirmais!
   Be the first to write a review of this product!
  Pirkt APSĒJS ELKOŅA LOCĪTAVAS FIKSĀCIJAI
  APSĒJS ELKOŅA LOCĪTAVAS FIKSĀCIJAI
  EUR 23.20
  Krāsa
  Kontakti
  Location
  Latvija, RīgaŠarlotes 6
  Kur mēs esam
  Time
  Prm-Pkt 10:00 – 19:00 Std 10:00 – 16:00
  Grozs
  Kur mēs esam
  Mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai